Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Осіння акція та плани фундації на вересень-листопад 2012 року
Дата публікації: 10.09.2012
Кількість переглядів: 10135

 Влітку 2012 року фундацією проводилось маркування маршрутів для туристів в районі масиву Чорногора  за кошти Ґранту від уряду Чеської Республіки.  А  сьогодні поступили кошти від Івано-Франківської обласної адміністрації на проведення знакування маршрутів у Верховинському районі (район Чорногори) і тому появилась можливість надати інформацію про наші плани на осінь.

Тут подається схема планованого встановлення металічних труб з інформаційними табличками та дороговказами на масиві Чорногора, які ми хочемо встановити ще цього року з метою уберегти мандрівників від блукань в непогоду та задля запобігання трагічним випадкам на даному масиві. Місця для встановлення погоджувались з рятувальними службами, але якщо хтось вважає, що ще є місця, які варто додатково ознакувати дороговказами, то просимо повідомляти про це на мейла.

На проведення даного знакування немає великих коштів, але є можливість покрити витрати на добирання та харчування для мешканців Івано-Франківської та сусідніх областей. Повертається вартість квитків, палива для автомобіля (чек, за умови приїзду від 3-4 осіб) та куплених продуктів (касовий чек). Є можливість замовити транспорт з Калуша чи Івано-Франківська за умови формування групи від 10 чи 15 осіб.

Виїзди плануються у вересні кожних вихідних, тому що в жовтні вже можливі морози та опади у вигляді снігу, що ускладнить  бетонування. Для тих, хто має вільний час, існує можливість долучитись до даної акції в будь-який час незалежно від вихідних днів. Якщо збереться група бажаючих окремо попрацювати, то можемо окремо обговорити фінансові умови такої співпраці.

15-16 вересня планується перший виїзд для бетонування стовпчиків №№ 1,2,3,4 в т.зв. «Поганому місці». Добирання та вихід з с. Дземброня.

Інші виходи із Заросляка з розподілом на 2 групи: 

Одна група бетонує стовпчики №№5,6,7  (також можливо №14) та поправляє та оновлює раніше встановлені  7 стовпчиків на маршруті до оз. Несамовите .

Інша група бетонує стовпчики №№8,9 та поправляє та оновлює раніше встановлені дерев’яні стовпчики на 2 маршрутах на г. Говерла.

Далі виїзд на Закарпаття для бетонування стовпчиків №№10,11,12,13.

На г. Петрос  стовпчик необхідно виносити (довозити) окремо, а в бетонуванні №№11-13 обіцяна допомога транспортом власника притулку Перелісок.

На відрізку с. Кваси – г. Петрос - г. Говерла  в 2004-06 роках Карпатським біосферним заповідником встановлено велику кількість  дерев’яних стовпчиків, серед яких і три металічних стовпчики №№15-17. На них та всіх планованих нами до встановлення стовпчиках будуть кріпитись нові дороговкази та інформаційні таблички, які вже замовлені в Чеській Республіці.

В залежності від кількості бажаючих буде організовуватись транспорт. Тому прохання до всіх охочих взяти участь в даних акціях зголошуватись на мейла  gorgany (at)ukr.net чи телефонувати за першими номерами, поданими в Контактах.

 

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST