Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Завершується маркування маршрутів в районі Вижниці
Дата публікації: 15.07.2014
Кількість переглядів: 13593

В рамках чеського проекту завершено маркування двох маршрутів, які пролягають на території Вижницького та Путильського районів.

1. Маршрут від с.Лопушна (біло-червона марка) через гору Кінашка, Протяте Каміння, перевал Німчич, Печеру Довбуша домарковано до села Підзахаричі (~28 км по треку).

2. Марковано цікавий маршрут долиною річки Смугар, на якій знаходиться ряд невеликих водоспадів, до перетину з основним  (червоним) маршрутом та до скельної групи Протяте Каміння. На початку задум був зробити його по руслу річки, але несподівана повінь червня минулого року унеможливила там доступний прохід і доступ до більшості водоспадів можливий тільки в водозахисній одежі та гумових чоботях. Хоча влітку в спеку така мандрівка видається досить приємною :).

Маркований маршрут (4,5 км, біло-жовта марка) від вказівника село Розтока близко 1 км йде дорогою, але потім повертає ліворуч на траверсну стежку, яка йде вище русла ріки, і зійти можна тільки до найбільшого з водоспадів (спуск стежиною 120 м).

Від нього через 1,5 км виходимо на вищезгадану червону марку, яка приведе нас до Протятих Каменів та найцікавішої скелі Соколине Око. Спуск до останньої буде маркований пізніше при встановленні інформаційних вказівників.

Не варто дивуватись, що даний маршрут проходитиме обійстями місцевих мешканців - ще з радянських часів цим маршрутом ходили тисячі туристів і місцеві не мають заперечень щодо цього. Особливо якщо туристи будуть такими ж привітними як і вони :).

Найближчими вихідними також буде марковано маршрут від Вижниці до перевалу Німчич, який завершить маркування в даному районі згідно проекту. 

Наступними районами будуть Яловичора та Перкалаба - там маркування проводитиметься в серпні.

Маркування в районі Вижиці

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST