Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Наші партнери
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Гостинні садиби
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Заверешено маркування маршрутів в рамках чеського проекту
Дата публікації: 04.11.2013
Кількість переглядів: 7319

В продовження проекту «Підтримка розвитку туристичної інфраструктури в Українських Карпатах» - закінчення знакування Закарпатського туристичного шляху», фінансованого Посольством Чеської Республіки в Україні, в перших числах листопада фундацією завершено маркування маршрутів в районі Рахівських гір. Дознаковано Закарпатський туристичний шлях від г.Піп Іван Мармароський до с.Ділове (18 км, червона марка) та прочищено і марковано новий цікавий маршрут пол.Берлебашка - пол.Магура - м.Рахів (19 км, зелена марка).

За відсутності погоди не вдалось промаркувати два невеликих відрізки: г.Піп Іван Чорногірський - г.Васкул та стежку від оз.Бребенескул до траверса г.Бребенескул. Дані відрізки плануємо промаркувати під час виходу для встановлення вказівників на стовпчики.

Всі знаковані в рамках чеського проекту маршрути були показані раніше як плановані на картах Мармароси та Чорногора (марковано з не суттєвими змінами).

Також забетоновано 3 нових стовпчики для вказівників - на повороті на пол.Берлебашка, на пол.Берлебашка та пол.Латундур (фото). Залишилось встановити ще 6 стовпчиків в долинах біля с.Луги, які будуть бетонуватись вже після виготовлення вказівників та табличок. Вказівники вже віддані в роботу і завершення робіт по їх встановленню планується до кінця листопада.

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST