Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Завершено проект з відновлення туристичної інфраструктури в Чернівецькій області
Дата публікації: 07.11.2014
Кількість переглядів: 19380

Днями завершено реалізацію проекту ПІДТРИМКА РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ В УКРАЇНІ, фінансованого  Міністерством Закордонних Справ Чеської Республіки в рамках розвитку закордонної співпраці. Проектом було передбачено планування та проведення маркування маршрутів у Чернівецькій області та поєднано шляхи Івано-Франківської та Чернівецької областей в спільну мережу. А також передача досвіду знакування активістам Чернівецької області та працівникам Черемоського та Верховинського національних природних парків.

Для реалізації цього задуму було вибрано дві найбільш популярні гірські території в Чернівецькій області, які дають можливість поєднати їх з популярними серед туристів територіями в Івано-Франківській області.

В першу чергу це були Гринявські гори, які були поєднані Східно-Карпатським туристичним шляхом з найвищим гірським масивом Чернівецької області (хребти Яровець та Томнатик). Тут було знаковано 129 км маршрутів, а протяжність Східно-Карпатського туристичного шляху в даний час вже становить біля 290 км. 

Іншим районом став легкодоступний та цікавий для менш досвідчених туристів район Вижниці-Берегомета, де було ознаковано 52 км маршрутів. В майбутньому планується поєднати даний район одним шляхом з Сокільським хребтом та іншими цікавими гірськими масивами Гуцульщини.

Перебіг згаданих маршрутів було описано раніше, а тепер на даних маршрутах вже були встановлені інформаційні знаки. Вказівники та стояки для них встановлювались трьома групами - групою активістів з м.Чернівці та двох груп "Карпатських стежок". Всього було забетоновано 10 стояків, встановлено 9 інформаційних табличок та 58 вказівників.

Фотозвіт з маркування маршрутів можна оглянути тут, Також інформаційні знаки району Вижниця-Берегомет , району Перкалаба-Шепіт та району Пробійнівка-Перкалаба 

Щиро дякуємо Посольству Чеської Республіки в Україні за надану фінансову допомогу та бажаємо всім вдалих і приємних мандрівок!

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST