Українська Українська English English
Гість [вхід] [реєстрація]  
Карпатські стежки
Громадська організація Івано-Франківська регіональна фундація "Карпатські стежки"
Новини
Хто ми
Наші орієнтири
Маршрути
Знакування
Притулки
Безпека туристів
Екологія
Мапи
Корисні посилання
Фотогалерея
 
Назад Назад
Завершено заміну вказівників в районі села Осмолода
Дата публікації: 02.05.2019
Кількість переглядів: 9401

30 квітня 2019 року завершили заміну вказівників в районі села Осмолода. Дана діяльність проводилась за власні кошти та фінансової допомоги Turbat. Зроблено мандрівниками про що повідомлялось раніше. Повторюсь, що заміна проводилась в зв'язку з тим, що попередні вказівники були встановлені на маркованих маршрутах ще в 2006-07 роках і більшість з них вигоріла чи вросла в дерево. Зараз вони виготовлені та змонтовані іншим методом.
Під час завершального виїзду були замінені вказівники на вершинах гір Мала Попадя та Попадя, а також в сідловинах під Паренками та М.Попадею (вказівник до води), та Попадею і Коретвиною. В останньому випадку прийшлось також неплановано замінити прогнивший стовп (дякуємо туристам в сідловині за ланцюгову пилу!) щоб він зміг витримати нові вказівники та екологічний стенд. На Малій Попаді також оновлено вигорівшу схему маршрутів. 
Вказівники екостежок не замінювались - даними стежками зараз займається інша група ентузіастів і хочеться дати їм шанс повністю реалізувати себе в даному напрямку діяльності 

Фото замінених вказівників, в т.ч. завершального виїзду, тут 

Гірські рятувальники, які дислокуються в Осмолоді, отримали карти із зазначенням місць, в яких встановлені нові вказівники з нумерацією місця розміщення.

Від травня продовжуємо займатись дослідженнями для видання нових карт і сподіваємось наприкінці місяця порадувати всіх новинкою.

 
 
 
Карта сайту © 2007 - 2018 Фундація "Карпатські стежки".
Будь-яке використання інформації чи фото з даного сайту
без згоди Фундації заборонене
Створення сайту:
LesHOST